Koszty przesyłki

Koszt wysłania towaru przy wpłacie na konto:
NOWOŚĆ list polecony InPost - 11.00 zł*
* - (max. 1 szt. w przesyłce i tylko specjalnie oznaczone produkty [mały gabaryt])
paczkomaty InPost - 9 zł

Koszt wysłania towaru Kurierem POCZTEX Ekspres 24:
wpłata na konto - 13 zł
płatność przy odbiorze - 16 zł

Koszt wysłania towaru Pocztą Polską POCZTEX 48:
wpłata na konto - 11 zł
płatność przy odbiorze - 14 zł

Wella pianka koloryzująca brązowa Gradual Tone Brown


Stan magazynowy:
3 out of 3

Cena: 44.99 złPianka koloryzująca krok po kroku przywraca włosom ich naturalny odcień brązu. Działa nawet na włosach, które są w 70% siwe. Specjalnie opracowana technologia przeciwdziałająca starzeniu się, z witaminą C i pigmentami tlenowymi, pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji.


- Za zakup otrzymujesz:
Hypoalergiczność potwierdzona dermatologicznie.

Sposób użycia: Założyć rękawiczki ochronne, Piankę wstrząsnąć i wycisnąć na specjalną szczoteczkę trzymając opakowanie pionowo w dół. Za pomocą szczoteczki nakładać na włosy suche lub umyte i osuszone ręcznikiem. Zapewnia to nieskomplikowane i równomierne rozłożenie pianki we włosach.

Pozostawić na włosach przez 5 min (dla osiągnięcia intensywniejszego efektu przy pierwszym stosowaniu można pozostawić piankę na maksimum 10 min). Pianka początkowo jest w białym kolorze, a następnie pod wpływem tlenu z powietrza stopniowo ciemnieje. W przypadku dostania się pianki na ubranie lub skórę natychmiast spłukać wodą.

Po 5 minutach dodać niewielką ilość wody i wmasować preparat we włosy aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą do momentu, kiedy będzie ona czysta i klarowna. Następnie umyć włosy załączonym szamponem SP Sensitive Shampoo. Układać jak zwykle.


W skład opakowania wchodzą:
  • pianka koloryzująca 60 ml
  • szampon Sensitive 30 ml
  • szczoteczka do nakładania pianki
  • rękawiczki ochronne
Rodzaj: koloryzacja