Koszty przesyłki

Koszt wysłania towaru przy wpłacie na konto:
NOWOŚĆ list polecony InPost - 11.00 zł*
* - (max. 1 szt. w przesyłce i tylko specjalnie oznaczone produkty [mały gabaryt])
paczkomaty InPost - 9 zł

Koszt wysłania towaru Kurierem POCZTEX Ekspres 24:
wpłata na konto - 13 zł
płatność przy odbiorze - 16 zł

Koszt wysłania towaru Pocztą Polską POCZTEX 48:
wpłata na konto - 11 zł
płatność przy odbiorze - 14 zł

KATIVA Brazylijskie prostowanie włosów zestaw kuracji keratynowej z arganem Keratina


Stan magazynowy:
1 out of 3

Cena: 38.49 złZestaw do przeprowadzenia zabiegu kuracji keratynowej na bazie drogocennego oleju Arganowego. Dzięki swej nowoczesnej formule, kosmetyk nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i jest produktem całkowicie wolny od formaldehydów, efekt zabiegu utrzymuje się min. 2 miesiące, zapewniając idealnie gładkie i proste włosy.


- Za zakup otrzymujesz:

Zawartość opakowania:

- saszetka 15 ml Shampoo Pre Tratamiento, szampon przygotowujący (Pre) przed zabiegiem, oczyszczający całkowicie włosy z pozostałości środków stylizacji oraz zanieczyszczeń.

- słoik 100 ml Alisado Brasileño, maska keratynowa do zabiegu o idealnej konsystencji bardzo łatwa w aplikacji, filar zabiegu.

- saszetka 15 ml Shampoo Post Treatment, szampon wygładzający (Post) po zabiegu jedyny w swoim działaniu idealnie dopełnia zabieg utrzymując włosy w idealnej kondycji dając pewność, co do długości czasu zabiegu.

- saszetka 15 ml Conditioner, odżywka keratynowa po zabiegu, ma zadanie utrzymania idealnej kondycji włosów przez cały okres zabiegu aż do jego całkowitego wypłukania.

- pędzelek, rękawiczki,

- instrukcja

Szampon i odżywka po zabiegu są jego nieodzownym dopełnieniem, należy stosować środki wyłącznie przeznaczone do pielęgnacji po zabiegu keratynowym Kativa dla utrzymania oczekiwanego efektu idealnie prostych włosów.

KATIVA produkty bez soli  i siarczanów !