Uwolnij blask swoich włosów !

Uwolnij blask swoich włosów !

Poznaj Biolage Sugar Shine marki Matrix. To produkty, które silnie odżywiają i nawilżają włosy, a ich główną zaletą jest ich nabłyszczenie. Już od maja w wybranych salonach fryzjerskich, współpracujących z marką MATRIX, możesz skorzystać z profesjonalnej usługi, dzięki której Twoje włosy będą lśniły!

 

Wiosną zazwyczaj narzekamy na kondycję swoich włosów. Zmatowione, pozbawione witalności, przesuszone – niestety nie dodają na uroku. Dlatego warto pomyśleć o kompleksowej pielęgnacji, która zapewni włosom odżywienie, nawilżenie i piękny połysk.

Profesjonalna 3-stopniowa usługa fryzjerska oferowana przez Matrix – Biolage Sugar Shine – opiera się na: oczyszczeniu włosów, ich odżywieniu oraz dodaniu blasku.

1. OCZYSZCZANIE

PELLING do włosów – cukier delikatnie wygładza powierzchnię włosów, usuwa zanieczyszczenia i przygotowuje włosy do dalszej pielęgnacji. Jest także naturalną substancją nawilżającą.

Matrix Biolage peeling cukrowy Sugar Shine 500ml

SZAMPON – myje i odświeża.

Matrix Biolage szampon nabłyszczający Sugar Shine 250ml

2. ODŻYWIENIE

Odżywka bez silikonu domyka łuski włosa i wydobywa ich naturalny blask.

Matrix Biolage odżywka nabłyszczająca Sugar Shine 250ml

3. DODANIE BLASKU

Ampułka daje efekt nabłyszczenia i gładkości włosów. Dla podtrzymania efektu blasku po usłudze, używaj w domu szamponu i odżywki Biolage Sugar Shine.

Matrix Biolage kuracja nabłyszczająca w ampułce Sugar Shine 6ml

źródło: kobiecareaktywacja.pl

Udostępnij ten wpis innym

Zostaw swój komentarz